logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery

Poniedziałek - Piątek czynne

+48 797 594 931

Rybnik, Kraków, Katowice

Top

Testimonials

Shiliao / Testimonials
p

Miałem wielkie szczęście! W dniu kiedy nieszczęśliwie skręciłem kostkę Pani Katarzyna była w sąsiedztwie. Skorzystałem z wizyty domowej. Mimo tego, że lekarz skierował mnie na L4 z powodu dużej opuchlizny, zasinienia i niemożności chodzenia nie musiałem z niego skorzystać. Zabieg akupunktury przyniósł natychmiastowy efekt i już na następny dzień mogłem swobodnie stawiać kroki. Powtórzony przez 3 kolejne dni sprawił, że po urazie nie było śladu. Nie miałem wcześniej doświadczenia z akupunkturą, ale otwarłem się na terapię naturalną.

Filip

q

Od dawna cierpiałam z powodu marznących stóp i dłoni. Po zastosowaniu zaleceń dietetycznych i ziołoleczniczych nareszcie poczułam poprawę krążenia i ciepło. Serdecznie polecam!

Beata

q

Zamówiłem analizę diagramu urodzeniowego - Ba Zi w kontekście zdrowia u Katarzyny. Sam na co dzień zajmuję się astrologią tradycyjną i byłem zdumiony bogatą interpretacją mojej daty i godziny urodzenia w odniesieniu do koncepcji 4 filarów przeznaczenia. Skorzystałem niesamowicie uzupełniając dotychczasową wiedzę na temat mojej konstytucji i predyspozycji zdrowotnych. Polecam!

Mateusz